Paloilmoitus- ja turvajärjestelmien myynti

Myynnin alueelliset yhteystiedot. 
Asiantuntijat palveluksessasi

Alueelliset myynnin yhteystiedot

Kokeneet myyjämme auttavat sinua mielellään paloilmoitus- ja turvajärjestelmiin liittyen.

Ylläpitopalvelusopimukset, koko Suomi

Tapani Sarkala, p. 050 414 3215
tapani.sarkala@siemens.com

 

Etelä-Suomi

Espoo
Tarvonsalmenkatu 19, 02600 Espoo

Harri Hämäläinen
, p. 050 469 5065,

harri.hamalainen@siemens.com

Mika Lappalainen
, p. 050 469 5101,

mika.lappalainen@siemens.com

Jari Salminen
, p. 050 469 5192,

jari.salminen@siemens.com

 

 

Itä-Suomi

Kuopio
Tehdaskatu 16, 70620 Kuopio


Kouvola
Kauppamiehenkatu 4, 45100 Kouvola


Pertti Tikkanen
, p. 050 469 5214,
pertti.tikkanen@siemens.com

Länsi-Suomi

Turku

Puutarhakatu 53, 20520 Turku

 

Tampere

Viinikankatu 47, 33800 Tampere

 

Juha Karikoski, p. 050 469 7990,
juha.karikoski@siemens.com

Tapani Sarkala, p. 050 414 3215,
tapani.sarkala@siemens.com

Pohjois-Suomi

Oulu

Tutkijantie 4 F, 90590 Oulu

 

Tapani Kosamo, p. 050 469 5520,
tapani.kosamo@siemens.com

Tavoitat meidät lisäksi:

  • Soittamalla asiakaspalvelukeskukseemme p. 010 511 3300 arkisin klo 8-16. Lisämaksullinen hälytyspalvelu toimii samassa numerossa 24/7.

  • Chat-palvelu verkkosivuillamme arkisin klo 9–22

  • Postiosoite: PL 60, 02601 Espoo.

  • Käyntiosoite: Tarvonsalmenkatu 19, 02600 Espoo.
    Saapumisohjeet

 

Muut palvelut