Wsparcie techniczne

Odpowiedzialność produktowa

Odpowiedzialny
Grupa produktowa
Kontakt
Zastępstwo
Kontakt
Dariusz Romejko
Desigo Tools,
Desigo Insight,
Desigo PX,
Desigo TX, 
Desigo RX
Tel. kom.: 668 870 749
dariusz.romejko@siemens.com
Krzysztof Zaleski
Tel. kom.: 539 940 835
krzysztof.zaleski@siemens.com
Maciej Gospodarek
Desigo CC
Tel. kom.: 668 273 980
maciej.gospodarek@siemens.com
Dariusz Romejko
Tel. kom.: 668 870 749
dariusz.romejko@siemens.com
Robert Kostro-Olechowski

Desigo DRA,

Desigo Control Point

Krzysztof Zaleski
Tel. kom.: 539 940 835
krzysztof.zaleski@siemens.com
Krzysztof Zaleski
Gamma,
Regulatory pomieszczeniowe,
Termostaty
Tel. kom.: 539 940 835
krzysztof.zaleski@siemens.com
Robert Kostro-Olechowski
Aron Witkowski

Climatrix,

Synco 100, 200, 700, ACS

Siłowniki do przepustnic powietrza,
Synco living

Tel. kom.: 668 176 939
aron.witkowski@siemens.com
Sebastian Wdowiarek
Tel. kom.: 660 470 974
sebastian.wdowiarek@siemens.com
Sebastian Wdowiarek
Ciepłomierze i podzielniki kosztów,
Regulatory RVA i RVS,
Automatyka ścieżki gazowej
Tel. kom.: 660 470 974
sebastian.wdowiarek@siemens.com
Aron Witkowski
Tel. kom.: 668 176 939
aron.witkowski@siemens.com
Martyna Paderewska

Zawory i siłowniki

Czujniki

Tel. kom.: 736 247 664

martyna.paderewska@siemens.com

Sebastian Wdowiarek
Tel. kom.: 660 470 974
sebastian.wdowiarek@siemens.com
Grzegorz Komor
Przemienniki częstotliwości G120P
Tel. kom.: 696 774 273
grzegorz.komor@siemens.com
Aron Witkowski
Tel. kom.: 668 176 939
aron.witkowski@siemens.com

Wsparcie dla projektantów

Maciej Gospodarek

Tel. kom.: 668 273 980

maciej.gospodarek@siemens.com

Serwis

Krzysztof Milewski 

Tel.: (22) 870 87 83

Tel. kom.: 694 410 776

krzysztof.milewski@siemens.com