Stopite v stik z nami

Tu najdete ključne kontakte podjetij Siemens, Siemens Healthcare in Siemens Mobility v Sloveniji

Siemens d.o.o.

Letališka cesta 29 C, Ljubljana

T: + 386 1 4746 100

F: + 386 1 4746 135

@: info.si@siemens.com 

Vodstvo družbe

Medeja Lončar, direktorica

T 386 (0) 1 4746 102 

medeja.loncar@siemens.com

LinkedIn: Medeja Loncar

 

Helmut Kahl, finančni direktor

T 386 (0) 1 4746 111

helmut.kahl@siemens.com

Smart Infrastructure

Mag. Igor Kulašič, vodja Smart Infrastructure  

T 386 (0) 1 4746 243

igor.kulasic@siemens.com

LinkedIn: Igor Kulašić

 

Matej Grdadolnik, odgovoren za pametna omrežja in sisteme za distribucijo energije

T 386 (0) 1 4746 169

matej.grdadolnik@siemens.com

LinkedIn: Matej Grdadolnik

 

Tone Bobič, odgovoren za nizkonapetostne elemente in krmilne produkte

M 386 (0) 51 669 079

tone.bobic@siemens.com

LinkedIn: Tone Bobič

 

Andrej Potočnik, odgovoren za varnostne sisteme in produkte

T 386 (0) 1 4746 135

andrej.potocnik@siemens.com

LinkedIn: Andrej Potočnik

 

Gregor Andoljšek, odgovoren za sisteme in produkte za avtomatizacijo objektov

T 386 (0) 1 4746 135

gregor.andoljsek@siemens.com

 

 

Siemens Healthcare d.o.o.

Letališka cesta 29 C, Ljubljana

T: +386 1 4746 187 

F: +386 1 4746 135

@: infohealthcare.si@siemens.com 

https://www.siemens-healthineers.com/si/ 

 

Gregor Gantar, direktor

M 386 (0) 31 746 164

gregor.gantar@siemens-healthineers.com

LinkedIn: Gregor Gantar

Digital Industries

Matej Kupljenik, vodja Digital Industries

T 386 (0) 1 4746 135

matej.kupljenik@siemens.com

LinkedIn: Matej Kupljenik

 

Andrej Brečko

T 386 (0) 1 4746 135

andrej.brecko@siemens.com 

LinkedIn: Andrej Brečko 

 

Robert Vanzo

T 386 (0) 1 4746 135

robert.vanzo@siemens.com

LinkedIn: Robert Vanzo 

Gas and Power

Medeja Lončar, vodja Gas and Power

T 386 (0) 1 4746 102 

medeja.loncar@siemens.com

LinkedIn: Medeja Loncar

 

Miha Košenina, odgovoren za področje proizvodnje energije ter za servis in digitalne rešitve

T 386 (0) 1 4746 176

miha.kosenina@siemens.com

LinkedIn: Miha Košenina

Korporativno komuniciranje

Siemens Mobility d.o.o.

Letališka cesta 29 C, Ljubljana

T: + 386 1 4746 100

F: + 386 1 4746 135

@: info.si@siemens.com 

 

Aleš Napast, direktor

T 386 (0) 1 4746 135

ales.napast@siemens.com