Stopite v stik z nami

Tu najdete ključne kontakte podjetij Siemens, Siemens Energy, Siemens Healthcare in Siemens Mobility v Sloveniji

Siemens d.o.o.

Letališka cesta 29 C, Ljubljana

T: + 386 (0)1 4746 100

F: + 386 (0)1 4746 135

info.si@siemens.com

Vodstvo družbe

Medeja Lončar, direktorica

T: +386 (0)1 4746 102 

medeja.loncar@siemens.com

LinkedIn: Medeja Loncar

 

Helmut Kahl, finančni direktor

T: +386 (0)1 4746 111

helmut.kahl@siemens.com

Smart Infrastructure

Mag. Igor Kulašić, vodja Smart Infrastructure 

T: +386 (0)1 4746 243

igor.kulasic@siemens.com

LinkedIn: Igor Kulašić

 

Matej Grdadolnik, odgovoren za pametna omrežja in sisteme za distribucijo energije

T: +386 (0)1 4746 169

matej.grdadolnik@siemens.com

LinkedIn: Matej Grdadolnik

 

Tone Bobič, odgovoren za nizkonapetostne elemente in krmilne produkte

M: +386 (0)51 669 079

tone.bobic@siemens.com

LinkedIn: Tone Bobič

 

Andrej Potočnik, odgovoren za varnostne sisteme in produkte

T: +386 (0)31 746 191 

andrej.potocnik@siemens.com

LinkedIn: Andrej Potočnik

 

Gregor Andoljšek, odgovoren za sisteme in produkte za avtomatizacijo objektov

T: +386 (0)51 302 175

gregor.andoljsek@siemens.com

 

 

Digital Industries

Matej Kupljenik, vodja Digital Industries

T: +386 (0)41 718 383

matej.kupljenik@siemens.com

LinkedIn: Matej Kupljenik

 

Andrej Brečko, odgovoren za industrijsko avtomatizacijo 

T: +386 (0)41 369 391

andrej.brecko@siemens.com 

LinkedIn: Andrej Brečko 

 

Robert Vanzo, odgovoren za procesno avtomatizacijo

T: +386 (0)31 746 763

robert.vanzo@siemens.com

LinkedIn: Robert Vanzo

 

Jernej Sotenšek, odgovoren za področje pogonov in motorjev

T: +386 (0)41 502 878

jernej.sotensek@siemens.com

 

Boštjan Virant, odgovoren za digitalne storitve

T: +386 (0)31 655 199

bostjan.virant@siemens.com

LinkedIn: Boštjan Virant

Korporativno komuniciranje

Polona Wallas, vodja korporativnega komuniciranja

T: +386 (0)51 687 199

polona.wallas@siemens.com

LinkedIn: Polona Wallas

Siemens Energy d.o.o.

Letališka cesta 29 C, Ljubljana

 

Aleš Prešern, direktor

Jurij Pritekelj, finančni direktor

M: +386 (0)51 668 326

jurij.pritekelj@siemens.com

Siemens Healthcare d.o.o.

Letališka cesta 29 C, Ljubljana

T: +386 (0)1 4746 187 

F: +386 (0)1 4746 135

infohealthcare.si@siemens.com 

https://www.siemens-healthineers.com/si/

Gregor Gantar, direktor

M: +386 (0)31 746 164

gregor.gantar@siemens-healthineers.com

LinkedIn: Gregor Gantar

Siemens Mobility d.o.o.

 

Letališka cesta 29 C, Ljubljana

T: + 386 (0)1 4746 115

    + 386 (0)1 4746 100

info.mobility.si@siemens.com

Aleš Napast, direktor

T: +386 (0)41 632 228

ales.napast@siemens.com